Tatşen Gıda

Firmamız Adana’da 1978 yılında kurularak gıda üretimine başlamıştır. Kurulduğu yıllarda yalnızca tahin, helva ve reçel üretimi yaparken, firma sahibi kardeşlerin ortak ve başarılı çalışmalarıyla ürünleri arasına lokum, cezerye çeşitleri, şalgam, limon sosu, fındık kreması, konsantre meyve suları ve akide şekerini de ekleyerek kısa zamanda büyük mesafeler kat etmiş ve bu sektörde sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri ağırlıklı olmak üzere bayilik noktaları oluşturarak iç ve dış piyasaya daha fazla hizmet sunmayı hedefleyen firmamız şu anda bir fabrika ve üç satış noktasıyla hizmet vermektedir. İşletme olarak vizyonumuz her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte daha yüksek kalitede ürünler üretmek ve hizmet ağını daha da genişleterek sofralara yeni lezzetler sunmaktadır.

Misyonumuz TATŞEN gıda sektöründe öncü bir marka haline getirerek, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır.

Üretim kapasitesini her geçen gün arttıran firmamız öncelikle Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan Gıda Sicil Sertifikası ve Gıda Üretim İzin Sertifikalarını almakla beraber çeyrek asırlık tecrübesini ISO 9001 ile HACCP Kalite Belgeleriyle ve Helal Gıda Sertifikasıyla onaylatmış ve bünyesinde 60 çalışanıyla bu sektörde Güneyin ilk ve tek öncü kuruluşu olduğunu ispatlamıştır.

‘Markamızın Adı, Damağınızın Tadı’ ilkesi, tecrübe edilince doğruluğu anlaşılan TATŞEN-GIDA SAN. ÜRT. PAZ. LTD. ŞTİ. sizlerle daha iyiye ve güzele doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

KURUMSAL

ŞENBAĞ 2005 yılında Alternatif Pazar düşüncesiyle TATŞEN GIDA LTD.ŞTİ. tarafından kurularak gıda üretimine başlamıştır. Üretim çeşitliliği kısıtlı olması planlanan firmamız kalite olarak da emsal pazara göre üst seviyededir. ŞENBAĞ, Şengül kardeşlerin ortak ve başarılı çalışmalarıyla ürün yelpazelerini genişleterek kısa zamanda büyük mesafeler kat etmiş olup bu ikinci Pazar olarak adlandırılan sahada sayılı firmalar arasına girmeyi başarmışdır.Türkiye genelinde bayilik vererek iç ve dış piyasaya daha fazla hizmet sunmayı hedefleyen firmamız şu anda fabrika ve satış mağazalarıyla siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi ulaştırmaktadır.

Özgün

Kaliteli

Güvenli

Sağlıklı

Lezzetli

Ürünleriyle

Lider

Marka